Chtěla bys opravdu umět francouzsky?

Přijde ti francouzština moc těžká? I mně před už 15 lety taková přišla… A vlastně jsem s ní začala jen proto, že jsem si oblíbila italštinu a myslela jsem si, že to bude podobné. No, ony opravdu jsou si to jazyky podobné, ale italština je tedy opravdu o dost lehčí! 😀 Ale jak jsem jí začala postupně poznávat, začala jsem se do ní zamilovávat. Ano pár let trvalo, než jsem se opravdu dostala do její hloubky a porozuměla jí. Ale podařilo se a tak si jí už téměř 10 let s radostí užívám naplno. V konverzaci s rodilými mluvčími, u poslechu podcastů, filmů, ale i když jsem sama a jen tak ve francouzštině začnu přemýšlet nebo snít. Když se přepnu do své vlastní Francouzky v sobě – své francouzské verze.

Svou Francouzku v sobě můžeš objevit i ty!

Protože mě moc baví tuto dovednost šířit dál a zároveň teď jako maminka mám méně času na soukromé lekce, rozhodla jsem se, že uzrál ten správný čas podělit se o svůj jedinečný přístup k francouzštině časově dostupnější formou a to třeba i právě s tebou.

Objevit skrytá kouzla francouzštiny a konečně jí jednou provždy porozumět můžeš teď i ty! Jaké jsou tedy možnosti?

  1. pravidelné soukromé lekce: 2x týdně 30 min + individuální podpůrné úkoly: 3 333 vč. DPH/ měsíc (min. 3/6 měsíců, měsíční platby nebo jednorázové předplatné na 6 měsíců/12 měsíců zvýhodněná cena) (aktuálně zbývají volná místa)
  2. samostudium se soukromou podporou: společné nastavení plánu studia, výběr kurzu/ učebnice + soukromé konzultace 1x týdně 15 min (3 měsíční cykly) 1555/měsíc (aktuálně zbývají volná místa)
  3. samostudium s kurzem: jednorázová cena kurzu (předprodej spuštěn v dubnu-květnu 2022)

pravidelné
soukromé lekce

Osobní přístup, pravidelná péče a motivace
3 333 měsíčně
  • 2x týdně 30 min  • individuální podpůrné úkoly  • nastavení plánu + průběžné hodnocení
luxury

samostudium
se soukromou podporou

Kombinace, kompromis ceny a kvality
1 555 měsíčně
  • 1x týdně 15 min online setkání: konzultace


  • společné nastavení plánu studia a výběr kurzu/ učebnice


  • doplňující materiály + průběžné hodnocení
nejoblíbenější

Transformační kurz. Prozatím pouze v angličtině. Objev přesně ty nástroje a přístupy, které ti pomohou dosáhnout tvého individuálního cíle ve francouzštině.

Cena 111 USD (cca 2400 CZK)