Soukromé lekce francouzštiny

Individuální lekce francouzštiny: žádost o informační schůzku

Dáme si takové neformální virtuální setkání u kávy. Probereme tvé představy, mé postřehy a návrhy na spolupráce. Ty se pak v klidu sama rozhodneš, jestli je to to pravé pro tebe. A podle toho nastavíme následnou formu spolupráce.

Chtěla bys opravdu umět francouzsky?

Přijde ti francouzština moc těžká? I mně před už 15 lety taková přišla… A vlastně jsem s ní začala jen proto, že jsem si oblíbila italštinu a myslela jsem si, že to bude podobné. No, ony opravdu jsou si to jazyky podobné, ale italština je tedy opravdu o dost lehčí! 😀 Ale jak jsem jí začala postupně poznávat, začala jsem se do ní zamilovávat. Ano pár let trvalo, než jsem se opravdu dostala do její hloubky a porozuměla jí. Ale podařilo se a tak si jí už téměř 10 let s radostí užívám naplno. V konverzaci s rodilými mluvčími, u poslechu podcastů, filmů, ale i když jsem sama a jen tak ve francouzštině začnu přemýšlet nebo snít. Když se přepnu do své vlastní Francouzky v sobě – své francouzské verze.

Svou Francouzku v sobě můžeš objevit i ty!

Protože mě moc baví tuto dovednost šířit dál a zároveň teď jako maminka mám méně času na soukromé lekce, rozhodla jsem se, že uzrál ten správný čas podělit se o svůj jedinečný přístup k francouzštině časově dostupnější formou a to třeba i právě s tebou.

Objevit skrytá kouzla francouzštiny a konečně jí jednou provždy porozumět můžeš teď i ty! 

Kontaktuj mě pro více informací/ domluvení termínu schůzky:

email: anna@annazitko.cz

telefon: 737386811