Individuální podpora

Moje jméno je Anna Zítko, ale klidně mi říkej Ani. Osobní rozvoj mě baví snad už od malička. Pracovat na sobě a stávat se lepší a lepší je mou velkou vášní. Knih už jsem přečetla, že bych to nespočítala ani na obou rukou a nohou. Těch kurzů a seberozvojových přenášek, co jsem se zúčastnila na vysoké škole, bylo skoro víc, než hodin, které jsem věnovala samotnému studiu. A v kariérním centru mě snad už poznaly z dálky. Pořád jsem toužila opravdu porozumět sama sobě i tomu, co dělat proto, abych byla opravdu tou nejlepší verzí sebe sama.

Změnilo se to až ale (pro mě nečekaně) s narozením mého syna. Najednou nešlo jen o to být nejlepší verzí sebe sama obecně – pro sebe, pro partnera, pro život… pro druhé, pro úspěch, pro kariéru, pro obdiv… Najednou šlo o něco mnohem důležitějšího. O poslání, předat ze sebe, z vnímání a chování sebe samé tak, abych ze svého syna vychovala tu nejlepší možnou verzi. A pozor, ne, abych z něj dělala někoho úspěšného… ale člověka šťastného, sebevědomého, který bude sám sobě rozumět. Bude se umět samostatně rozhodovat a stát si za svými přáními i názory. Bude samostatný a silný ve své jedinečnosti. Bude nezávislý na druhých a přitom se bude umět chovat s respektem k sobě i druhým. Který bude žít v rovnováze a v souladu se sebou.

A tak od té doby co se malý narodil, jsem více než knížky o výchově a o tom, jak „správně“ vychovávat dítě, začala ještě více pracovat sama na sobě. Pozorovala jsem, malého, jeho chování, pocity, reakce a pak jsem pozorovala sebe. Když mi něco vadilo, ptala jsem se sama sebe, proč mi to vadí? Opravdu mu toto musím zakázat? Jak to cítím já? Co se stane, když mu to povolím? A nešlo by to udělat jinak?

Začali jsme hledat možnosti a učit se navzájem. Dodnes je to můj velký učitel. A já jsem za něj neskonale vděčná! Protože to, co jsem se s ním naučila za dosavadních 20 měsíců, jsem za těch téměř 28let než se narodil asi z daleka nestihla ani nakousnout.

A pak postupně přišlo volání, ať si to nenechávám pro sebe. Začaly se mi ozývat kamarádky z různých etap mého „předmaminkovského“ života a prosily mě o rady na různé velké či malé trable, které jako novopečené maminky řešily. A mně začalo postupně docházet, že to není jen tak. Že tak hladký porod, tak hladké šestinedělí nebo později schopnost najít odpovědi na různé otázky, které se postupně s růstem malého objevovaly není samozřejmost. A tak jsem tu. Třeba i právě pro tebe <3

Jaké jsou dojmy maminek, které se se mnou už spojily?

„S Anni jsem absolvovala telefonickou konzultaci. Ačkoliv jsem si myslela, že si jen tak „pokecáme“ o mateřství, Anni mě svými otázkami nasměrovala ke dvěma tématům, ve kterých jsem ještě neměla jasno. Nastínila mi svůj pohled, poradila, nic nevnucovala. Dbala na to, abych si to spíše urovnala v hlavě. Pro mě to byla velmi obohacující hodina, která mi pomohla posunout se zase dále a já se odhodlala vyzkoušet to, o čem jsem doposud jen přemýšlela. A byla jsem překvapená, že to, co mi Anni poradila, vyšlo téměř okamžitě!“ (Jana)

‚To mě překvapilo, jak si nás malá vycvičila. 😀 Poslouchala jsem na to téma tvoje dva podcasty a úplně to, zdá se stačilo. 🙂 Do plenky převážně pouští přes noc a v kočárku, jinak si říká. Děkuju!‘ (Klára)

„Jsi láska, hrozně i děkuju za podporu. Já mám hrozný strach stále, že něco nedělá, dobře, že třeba nemá dost jídla pusinka moje. Mám o ní stále strach, když nevím proč brečí a jak ji utišit a tak. Jako porodu jsem se bála, měla jsem respekt že se tisíc věcí může pokazit ale intuitivně sem tušila, že tam bude někdo, kdo to přinejhorším udělá za mě, pomůže mi a prostě nějak to dopadne… ale těchto počátků sem se děsila, protože tady ti zadek nikdo nezachrání! Jen ty občas :))“ (Nikola)

Jak spolupráce probíhá?

Online setkání trvají obvykle 30-60 min podle možností a potřeb maminky a následné společné domluvy. Nejprve ti položím několik otázek a postupně se naladím na vaši jedinečnou situaci doma. Probereme co vás trápí a jestli už jste to nějak zkoušely vyřešit sami. Zeptám se i na různé souvislosti, které možná nebudou s daným problém na první pohled souviset. Ale postupně tě tak navedu k možnostem, které by mohly pomoci tvou situaci vyřešit. Ty pak spolu probereme a zjistíme, který přístup by pro vás mohl být nejpříjemnější. 

Vím, že pro takovouto formu spolupráce, je nejdůležitější vzájemná důvěra a sympatie. Proto nabízím první poznávací setkání zdarma.

kolik to stojí?

Protože se jedná o velmi individuální službu, přizpůsobuju tomu i svou časovou a energetickou dotaci vůči potřebám maminky. Cena zahrnuje kromě společně stráveného času také bonusové materiály: zhodnocení současné situace, nastavení individuálního cíle – změny, které chce maminka dosáhnout. Dále sestavení plánu a průběhu jednotlivých setkání a další doprovodné materiály (např. pracovní sešit, infografika, tapety, otázky k zamyšlení, vlastní afirmace) podle konkrétních potřeb.

 

Minimální (poporodní) podpora
řešení jednoho problému

orientační cena při níže popsaných podmínkách
3 333 jednorázová bez DPH
 • 1 setkání týdně v délce 30 min (celkem 4 setkání)
 • bonusové materiály podle individuálních potřeb: zhodnocení současné situace, nastavení individuálního cíle – změny, které chce maminka dosáhnout. Dále sestavení plánu a průběhu jednotlivých setkání a další doprovodné materiály (např. pracovní sešit, infografika, tapety, otázky k zamyšlení, vlastní afirmace) podle konkrétních potřeb.
 • každodenní textovou podporu po dobu 3 měsíců
  (SMS, Whatsapp)


měsíc

Kompletní (poporodní) podpora
Transformační balíček

orientační cena při níže popsaných podmínkách, platbu možné rozdělit na splátky
15 333 jednorázová/ možná domluva na splátky, bez DPH
 • 2 setkání za týden v délce 30 min (celkem 24 setkání)
  NEBO
  1 setkání za týden v délce 60 min (celkem 12 setkání)
 • bonusové materiály podle individuálních potřeb: zhodnocení současné situace, nastavení individuálního cíle – změny, které chce maminka dosáhnout. Dále sestavení plánu a průběhu jednotlivých setkání a další doprovodné materiály (např. pracovní sešit, infografika, tapety, otázky k zamyšlení, vlastní afirmace) podle konkrétních potřeb.
 • každodenní textovou podporu po dobu 3 měsíců
  (SMS, Whatsapp)
3 měsíce

Pořád si nejsi jistá je právě toto pro tebe to pravé?

Úplně to chápu, zažívám úplně stejné nořící se otázky a obavy u každé nové investice do sebe. Pojď se se mnou nezávazně spojit. Moc ráda tě poznám a řeknu ti upřímně i svůj názor, zda si myslím, že ti dokážu se svými znalostmi a zkušenostmi pomoci. Můžeš se mě tak na cokoli beztrestně a bez závazků zeptat a nechat si pak ještě další čas na rozmyšlenou. Nemusíš mi hned říct do telefonu ANO/NE. 🙂 Sama potřebuju také delší čas na rozmyšlení a nátlaky některých prodejců mi také vadí. Takže to u mě určitě nenajdeš!