Online kurz francouzštiny

Kurz formou samostudia: zápis na čekací listinu

Předpokládané spuštění předprodeje: duben-květen 2022 Potřebuješ začít s francouzštinou hned? Domluv se se mnou na individuální lekce.

Chtěla bys opravdu umět francouzsky?

Přijde ti francouzština moc těžká? I mně před už 15 lety taková přišla… A vlastně jsem s ní začala jen proto, že jsem si oblíbila italštinu a myslela jsem si, že to bude podobné. No, ony opravdu jsou si to jazyky podobné, ale italština je tedy opravdu o dost lehčí! 😀 Ale jak jsem jí začala postupně poznávat, začala jsem se do ní zamilovávat. Ano pár let trvalo, než jsem se opravdu dostala do její hloubky a porozuměla jí. Ale podařilo se a tak si jí už téměř 10 let s radostí užívám naplno. V konverzaci s rodilými mluvčími, u poslechu podcastů, filmů, ale i když jsem sama a jen tak ve francouzštině začnu přemýšlet nebo snít. Když se přepnu do své vlastní Francouzky v sobě – své francouzské verze.

Svou Francouzku v sobě můžeš objevit i ty!

Protože mě moc baví tuto dovednost šířit dál a zároveň teď jako maminka mám méně času na soukromé lekce, rozhodla jsem se, že uzrál ten správný čas podělit se o svůj jedinečný přístup k francouzštině časově dostupnější formou a to třeba i právě s tebou.

Objevit skrytá kouzla francouzštiny a konečně jí jednou provždy porozumět můžeš teď i ty! 

Chceš tuto možnost získat jako první? Zapiš se níže na čekací listinu a hned jak bude kurz hotový pošlu ti podrobný obsah a průběh kurzu přímo k tobě domů. A protože ráda odměňuju ty, které jsou se mnou u tvoření, tak se můžeš těšit i na něco navíc, co dostaneš jen ty – spolu s ostatními, kteří se zapíšou na čekací listinu také. 🙂